Мелірування

Безсумнівно, кожна дівчина прагне до створення індивідуального образу і неповторного стилю. Одним з найбільш ефективних засобів для додавання нововведень в свій стиль є фарбування волосся. Але як бути, якщо нинішній колір вже набрид, а повністю перефарбувати волосся не вистачає духу !? На такі «складні» випадки і придумали мелірування волосся ...

Однак говорити тільки про мелірування буде неправильним, так як під мелірування також мають на увазі освітлення, тонування і колорування. Для роз'яснення ситуації давай визначимося, що є що.

Отже, при освітленні майстер працює з усією головою, при меліруванні - тільки з окремими пасмами. Під тонуванням на увазі надання відтінку освітленому волоссю. Тут використовується вже не традиційна фарба, а спеціальні відтіночні препарати. І, нарешті, колорування - це багатобарвне забарвлення. Всі ці методи фарбування волосся вимагають практично однакового догляду після фарбування, про що нижче і піде мова.

Для мелірованого волосся існують спеціальні шампуні. Не треба думати, що шампуні мало чим різняться і що ефект від всіх шампунів практично однаковий. Спеціальні шампуні для мелірованого волосся очищають і наповнюють блиском волосся, додають волоссю легкість і сяйво.

Також все більше стають популярні гелі-флюїди для мелірованого волосся. Такі гелі розгладжують і надають блиск мелірованим пасмам, підкреслюють контраст і колірний рельєф фарбування.

Фахівці радять також застосовувати різні маски, призначені саме для мелірованого волосся. Такі маски зручні тим, що здійснюють вибірковий глибокий догляд, прядку за прядкою відновлюють рівень ліпідного шару волокон волосся і заряджають меліроване волосся поживними речовинами.

Для блиску мелірованого волосся допоможе їх «полірування». При укладанні феном полірування проводиться за допомогою брашінга (круглої щітки, краще з натуральною щетиною). При цьому направляючи фен по росту волосся. Тобто струмінь гарячого повітря повинна як би ковзати по волоссю - від коренів до їх кінчиків. Таким чином лусочки волосся закриються, і вони (волосся) будуть більш гладкими і блискучими!

Оновлювати фарбування, будь то мелірування, тонування або колорування, слід мінімум раз в чотири місяці. Такі види фарбування хороші тим, що відрослі коріння не дуже помітні, особливо якщо ти володарка натурального русявого кольору волосся.

Однак, перш ніж зробити мелірування (колорування, тонування ....) тобі потрібно бути в курсі останніх модних тенденцій. Сьогодні звичайне мелірування (великі прояснені пасма одного тону) відійшло на другий план, в моді креатив, змішаний з класикою. Три основних модних рішення 2008 року представлені далі.

melirovanie 2

Одне з найяскравіших і креативних рішень цього року прийшло з Європи. І не просто з тихих мирних містечок, а з клубних столиць - Ібіци, Лондона, Берліна ... Що це за рішення? Втілення його відмінно виглядає на довгому волоссі. Якщо ти власниця темно-коричневого і чорного волосся, або ж навпаки, блондинка (але без жовтого відливу) - пофарбуй одну невелику прядку в кислотний колір: синій, зелений, фіолетовий, помаранчевий .... Всього одна тоненька прядка волосся ... але на вулицях вже обертаються тобі вслід, а в дзеркалі ти бачиш креативну, але не надто впадаючу в очі дівчину.

«Пожежа в джунглях». Такий спосіб забарвлення підійде тобі, якщо ти шатенка або брюнетка. Спеціаліст підбере 4-5 відтінків червоного (від оранжевого до рожевого) і зробить «пожежу в джунглях» на твоїй голові :). При цьому, залишивши твій нинішній колір, як основний.

Натуральне мелірування. Як уже було згадано раніше - класика знову в моді, проте класика, змішана з шиком. З боку може здатися, що це твій натуральний колір волосся, проте тільки ти будеш знати, що фахівець, взявши за основу твій нинішній колір (Або той, в який ти збираєшся перефарбуватися), промелірував і кольорував твоє волосся різними світлими відтінками - від попелястого до пісочного. Таким чином, колір волосся, переливаючись різними відтінками, буде здаватися натуральним і ніби ніколи не фарбованим.

Вже за п'ять тис. років до н.е. перукарське мистецтво користувалося популярністю. Історики з'ясували, що стародавні жителі планети навіть одягу не приділяли стільки уваги, скільки своєму волоссю. Стародавні греки, наприклад, знали рецепти лікувальних мазей і шампунів для волосся, а єгиптяни вважали за краще природньому волоссю перуки .... Все це говорить про те, що прагнення до краси - природна потреба людини, яка прийшла до нас з давніх часів ...

melirovanie 3melirovanie 4melirovanie 5
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)