Лазерний ліполіз - опис методу

З роками шкіра стає в'ялою і втрачає свою колишню красу, пружність і еластичність. На обличчі з'являються глибокі зморшки, виникає подвійне підборіддя, в різних місцях відкладаються відкладення жиру. Однак завдяки сучасній апаратній косметології можна досить швидко і ефективно усунути різні недоліки фігури і обличчя. Холодний лазерний ліполіз - інноваційний метод, що дозволяє за кілька сеансів позбутися жирових відкладень. При цьому даний метод абсолютно безпечний і не викликає ніяких побічних ефектів.

Лазерний ліполіз є малотравматичним методом корекції фігури і обличчя. Він забезпечує стійкий естетичний позитивний результат і має дуже короткий реабілітаційний період. Сьогодні цю процедуру вибирають багато вітчизняних і зарубіжних знаменитостей. Поліпшити свою зовнішність можна кожному бажаючому. Процедура проводиться в салоні і неможлива в домашніх умовах.

Мета процедур - контурна пластика невеликих ділянок тіла та обличчя. Липолиз призначається для видалення невеликих обсягів жирових відкладень в найрізноманітніших місцях. У разі, коли виснажливі дієти і спорт виявляються безсилими в боротьбі із зайвими жировими відкладеннями, лазерний ліполіз - найефективніший і дієвий спосіб корекції фігури. Навіть традиційна ліпосакція програє в порівнянні з даним методом апаратної пластики, оскільки вона відрізняється тривалим відновним періодом і складніша в проведенні.

Лазерний ліполіз може застосовуватися для шиї, плечей, передпліч, живота, стегон, сідниць і інших ділянок тіла. Також широко використовується ліполіз обличчя, який ефективно прибирає подвійне підборіддя, підтягує щоки, коригує форму. Процедура проводиться в спеціалізованих медичних і косметологічних центрах, її проведення в домашніх умовах неможливо. У столичних клініках проведення сеансу коштує набагато дорожче, ніж в інших містах.

Основним протипоказанням до сеансу ліполізу є сильне ожиріння. У подібному випадку ліполіз буде марний і може навіть серйозно зашкодити організму. Сильні жирові відкладення, які розщепить апарат, можуть дуже збільшити обсяг дірових кислот в організмі. Тому ліполіз лазером використовується тільки для невеликих обсягів жирової тканини. Даний косметологічний метод корекції є необхідним для видалення жирової тканини на обличчі, шиї, животі, стегнах, плечах. Суттю методу є розщеплення в організмі жирів на їх складові. Потрібна реакція викликається спеціальним апаратом, який дає випромінювання лазера необхідної довжини хвилі. Лікар проводить процедуру під місцевою анестезією, тому біль під час сеансу не відчувається.

Попередньо на потрібні ділянки обличчя або тіла наноситься розмітка проблемних зон. Потім під шкірний покрив вводиться дуже тонка трубка в діаметр 1 мм. Через неї надходить оптичне волокно з апарату. Під час сеансу під впливом лазерної енергії мембрани жирових клітин починають активно руйнуватися.

Разом з руйнуванням жирових відкладень відбувається коагуляція судин і вен, розташованих в жировій тканині. Це зводить до мінімуму утворення гематом при проведенні ліполізу. Термічний вплив на шкіру і тканини ущільнює колагенові волокна і стимулює природне вироблення колагену. Тим самим проводиться ліфтинг проблемних зон.

Холодний лазерний ліполіз здійснюється з довжиною хвилі 650 нм і не нагріває оброблювані тканини. На шкіру поміщається спеціальна накладка, яка здійснює лазерну біостимуляцію жирової тканини.

Розщеплений лазером жир поступово використовується людським організмом як додаткове джерело енергії. Складові елементи жирових відкладень всмоктуються в кров'яний потік і виводяться через печінку.

Процедура ліполізу займає 30 хвилин - 2 години, в залежності від кількості оброблюваних зон. Для отримання найкращого косметичного результату буде потрібно курс 6-10 сеансів. Зазвичай для корекції фігури вистачає одного - двох сеансів. Вже через годину після сеансу можна повертатися додому, а очікувати видимого результату можна через 2-4 тижні. Така тривалість обумовлюється природним виведенням розщепленого лазером жиру з організму.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

ПРОПОЗИЦІЯ ВІД САЛОНУ

Догляд за руками...
Детальніше

записатися на процедуру

ПРОПОЗИЦІЯ ВІД САЛОНУ

ДОГЛЯД ЗА НОГАМИ І ПАРАФІНОТЕРАПІЯ НІГ Жіночі н...
Детальніше

записатися на процедуру

ПРОПОЗИЦІЯ ВІД САЛОНУ

Плетіння кіс...
Детальніше

записатися на процедуру

ПРОПОЗИЦІЯ ВІД САЛОНУ

Лазерний ліполіз - опис мет...
Детальніше

записатися на процедуру

ПРОПОЗИЦІЯ ВІД САЛОНУ

Шугарінг ...
Детальніше

записатися на процедуру

ПРОПОЗИЦІЯ ВІД САЛОНУ

Ламінування волосся ...
Детальніше

записатися на процедуру

ПРОПОЗИЦІЯ ВІД САЛОНУ

Гідромасаж ...
Детальніше

записатися на процедуру

ПРОПОЗИЦІЯ ВІД САЛОНУ

Нарощування вій ...
Детальніше

записатися на процедуру

АКЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ

Міостимуляція тіла ...
Детальніше

записатися на процедуру